O našich aplikacích a systémech víme první poslední – a rádi vám to všechno předáme. Ke všem produktům poskytneme školení. Ta jsou typicky dvouúrovňová a pokrývají základní práci s GIS aplikacemi i pokročilejší operace. Speciální školení pak máme připravené i pro administrátory a datové správce.
Pokud patříte mezi začátečníky, na úvod vás seznámíme s geografickými informačními systémy CDSw. Ukážeme a popíšeme prostředí aplikace, její ovládání a nástroje, tvorbu mapových projektů i provádění operací s prostorovými daty. Základně vás také uvedeme do problematiky GIS.
Pro pokročilé uživatele máme připravené školení zaměření na práci s konkrétní GIS aplikací a pasporty. Víc se tady věnujeme specializovaným funkcím a klademe důraz na porozumění datovému modelu nebo procvičení běžných operací a činností.
Potřebujete vědět ještě víc o svém produktu, nebo řešíte specifické úlohy, o kterých v základních školeních nemluvíme? Připravíme pro vás individuální školení a konzultace na míru. Téma a formu přizpůsobíme vašim požadavkům a dotazům.